во ,

Во некој град се случил катастрофален земјотрес…

Реклама

Во некој град се случил катастрофален земјотрес. Веднаш дошле спасувачки екипи и спасителите барале преживеани под урнатините.По некое време барање, спасителите под урнатините на една зграда нашле еден човек седнат на ве-це шолја кој непрекинато се смее.
– Зошто се смееш?!Како можеш да се смееш на ваква катастрофа?!
-Како да не се смеам?! Го тргнав синџирчите од казанчето за да пуштам вода и се сруши зградата!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторот посетува родилка. Жената силно плаче…

Млада жена се соблекува и влегува во реката да се капе…