во ,

Таксистот зачудено ја прашува: Зошто ви е пиштолот?

Реклама

Во такси влегува баба со пиштол. Таксистот зачудено ја прашува:

– Зошто ви е пиштолот?

– Такви времиња дојдоа, силуваат.

– Кој ќе те силува па тебе?!

Бабата го вперува пиштолот накај таксистот и намигнувајќи кажува:

– Ти!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Две плавуши возеле камион, стигнале до некој мост и едната и вика на другата…

Келнер, ве молам сменете ми го јадењето!