во ,

Во тој момент ѕвони ѕвончето, и Трпе брзо испрскал со освежувач…

Трпе дома залегнат, гледа фудбал и се исп*дел квалитетно.

Во тој момент ѕвони ѕвончето, и Трпе брзо испрскал со освежувач за просторија со мирис на борова шума.

Влегува Цветко и уште од вратата вика:

– Трпе кај тебе мириса, како некој да се испосрал у борова шума!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комши, ај те молам брзо извади ми два заба, и намачкај ме на лицето…

Ааа, Мите, за ова мора да платеш казна!