во ,

Во јавен нужник, додека во едната кабина некој човек се мачи да изврши „големанужда“…

Во јавен нужник, додека во едната кабина некој човек се мачи да изврши „големанужда“, во другата влегол друг човек, седнал, испуштил едно „ах“и се слушнало „плоп“. Оној од првата кабина му дофрлил:

– Ех, блазе си ти колку брзо заврши!

– А бе, што блазе си ми, ми падна мобилниот!

-20% Попуст

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некој човек отишол во продавница да си купи леб…

Во некое македонско министерство снемало струја…