во , ,

Ги прашале девојките во Белград за тоа дали би избрале Србин или странец за партнер: Нивните реакции биле сосема изненадувачки

Неодамна, Јутјуберот позади каналот „slavictalks“ прошетал низ центарот на Белград и се сетил да праша неколку девојки дали би преферирале врска со Србин или со странец, како и колкави се нивните шанси да бидат заинтересирани за некој кој не е од Србија.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Срцка, еве земи го чадорот за да не накиснеш до дома…

Кога јас би починал дали ти повторно би се омажила?