во , , ,

Ги рангиравме 15-те најдобри погледи на Канскиот филмски фестивал 2024 година

Се смета за еден од најгламурозните и најблескавите настани во кинематографијата, Канскиот филмски фестивал привлекува познати личности и врвни модели на француската ривиера за серија возбудливи премиери секоја година. Оваа година не е исклучок, со бројни феноменални појавувања на ѕвезди кои ќе останат во нашите сеќавања подолго време. Ние го составивме најдобриот изглед за вас, известете не ако се согласувате.

15. Мерил Стрип

14. Жулиет Бинош


13. Ева Грин


12. Ирис Митенаер


11. Грета Гервиг


10. Шанина Шаик


9. Лили Гладстон


8. Вирџини Ледојен

7. Тејлор Хил


6. Роме Стријд


5. Џејн Фонда


4. Леа Сејду

3. Фредерик Бел


2. Хајди Клум


1. Хелена Кристенсен


Зборувајќи за гламурозни настани, Мет Гала 2024 година, исто така, покажаа некои вистински инспиративни и убави изгледи, а ние ги рангиравме за вас. погледнете ја нашата листа и вашиот омилен изглед.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ги носи поштарот пензиите, а една баба неписмена секогаш става крст како потпис…

12 Морничави приказни кои ги отфрлија сите очекувања