во , , , ,

Ги сака сите пијалоци – Бонучи шоу на прес конференцијата: Тргна со Хајнекен, продолжи со Кока Кола

Леонардо Бонучи на фантастичен начин си ја заврши својата задача и беше меѓу најзаслужните што Италија дојде до трофејот на 16. Европско првенство.

Бонучи заедно со Џорџо Кјелини по кој знае кој пат само потврдија дека се совршен стоперски тандем кој едноствно е гаранција за успех. Членот на Јувентус беше исклучително расположен по триумфот над Англија на „Вембли“, па своето шоу го продолжи и на прес конференцијата каде не знаеше што попрво да се напие.

Супер Попуст -25%!

Тргна со Хајнекен, па отвори Кока Кола, па одново му се врати на пивото.

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кина објави нови фотографии од Марс: Изгледаат спектакуларно

Откриено кое е девојчето на кое Новак ѝ го подари својот рекет, се огласи нејзината мајка: „Се вика Иванка и има посебна порака за Ѓоковиќ“