во ,

Го прашува соседот својот прв сосед…

Реклама

Го прашува соседот својот прв сосед:

– Комшија, твојата крава пуши ли?

– Не.

– Тогаш ти гори шталата!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сопругата го прашува својот маж…

Набилдано момче во теретана крева тегови…