во ,

Дали сте знаеле дека мачките јадат банани?

Бананите се нетоксични за мачките. Тие се безбедна храна за вашиот миленик и изгледа дека многу мачки всушност уживаат во нив. Не можеме сосема точно да посочиме што е смешното кога мачката јаде банана, но како што можете да видите од сликите подолу, изгледа и смешно и чудно. Дали вашата мачка јаде и банани?

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Најлоши омоти на метал албуми во историјата на музиката

21 Уникатни акциони фигури какви сигурно не сте виделе со сега