во , ,

Дами и господа, достигнавме висина од десет илјади метри, температурата надвор е -50 степени…

Реклама

За време на лет пилотот објавува:

– Дами и господа, достигнавме висина од десет илјади метри, температурата надвор е -50 степени, за сега летот е нормален… Што!? У пи*ку матер… Лелеее, да му ја е*** мајката, да му ја… Лелее…

Тишина. Авионот си лета…

Пилотот повторно:

– Почитувани патници, извинете ве молам, но стјуардесата случајно ми истури жешко кафе. Да можете да видите какви ми се панталоните од напред…

Машки глас од задните седишта:

– А сакате ли да видите какви се моите од позади?!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да пливаме до таму! – и се фрлил во водата.

Жена наплаќала бесплатен тоалет, заработила неверојатна сума: Ја откриле сосема случајно