во ,

Дајте ми еден килограм кашкавал…

Реклама

Во македонски супермаркет еден муштерија ѝ вели на продавачката:

– Дајте ми еден килограм кашкавал.

Продавачката:

– Извинете, може ли да направиме едно селфи?


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Почитуван Судија, овие хулигани ме нападнаа…

Мујо се јавил во полиција: „Добар ден, дали е тоа полиција?“