во ,

Дај, види дали работи трепкачот на твојата страна….

Седат двајца цајкани во патролна кола и едниот му вика на другиот:

– Дај, види дали работи трепкачот на твојата страна.

Овој погледнува и вели:

– Сега работи, сега не работи, сега работи, сега не работи.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дајте ми ја буквата В за на ланче….

Си биле Мујо и Хасо и полагале испит…