во ,

Да се оженев за Скопјанка, досега ќе ми ги слечеше чорапите!

Се омажила Прилепчанка за Скопјанец. Првата ноќ скопјанецот и вика:

– Да се оженев за Скопјанка, досега ќе ми ги слечеше чорапите!

Оваа Прилепчанкава му ги слекла чорапите! Скопјанецот после пак вика:

– Да се оженев со Скопјанка досега ќе ме слечеше целиот.

Прилепчанката зела и го расоблекла! Скопјанецот пак вика:

– Да се оженев со Скопјанка досега ќе ми ги измиеше нозете.

Прилепчанката се изнервирала, и му рекла:

– Да се омажев за ПРИЛЕПЧАНЕЦ, и мене и тебе ќе не изе*еше по 3 пати досега!

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моментот помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на SAG Awards за кој сите зборуваат

30 Фасцинирачки фотографии кои ќе ви го направат денот подобар