во ,

Двајца другари си прават муабет…

Реклама

Двајца другари си прават муабет:

– Абе што значи кога те чеша носот?

– Ммм, мислам дека ќе се скараш со некој.

– А раката?

– Зависи која. Или ќе дваш или ќе земаш пари.

– А левата нога?:

– Добро бе, ти кога последен пат си се бањал?


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден маж имал љубовница…

Водат двајца Македонци на бесилка…