во ,

Две плавуши после полагање практичен дел од возачки испит…

Две плавуши после полагање практичен дел од возачки испит. Едната ја праша другата:

– Што направи? Положи ли?

Реклама

– Не.

– Зошто?

– На кружниот тек стоеше знак 30, и јас почнав да вртам 30 круга, но од комисијата ме запреа.

– Да не згреши во броењето?


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еј дечко, го знаеш Коле?

Разговараат двајца македонски полицајци