во ,

Две плавуши разговараат…

Реклама

Две плавуши разговараат:

– Ти што мислиш, живее ли некој под земјата?

– Ех што си глупа, па ти што мислиш, кој ги бои морковите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На царина, цариниците на работа доаѓале со ептен јаки коли, мерцедеси, поршиња, ферарија…

Супер Попуст -30% : Најуникатните машки и женски маици во Македонија