во ,

Две плавуши се возеле во чамец, моторот изгаснал и се удавиле…

– Две плавуши се возеле во чамец, моторот изгаснал и се удавиле.– Зошто?

– Се симнале да туркаат!

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Нешта кои можеби не сте ги знаеле за Суецкиот канал

Си барал црвчиња во дворот, па нашол фосил стар 488 милиони години