во ,

Дедо кој танцува покрај базен го освои интернетот – неговите врсници играат шах, а тој “лудо” се забавува

Една девојка сподели видео на ТикТок од дедо кој танцува на базен и ги развесели и насмеа корисниците на оваа социјална мрежа.

“Важно е да си среќен, годините не се важни”, напиша корисничката под видеото од забавниот и расположен дедо.

Една девојка сподели видео на ТикТок од дедо кој танцува на базен и ги развесели и насмеа корисниците на оваа социјална мрежа.

Додека неговите врсници играат шах, тој го живее животот, искоментирале други корисници.

Што мислиш?

24 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

„Вашиот син е зафатен, ќе му ја пренесам пораката“: Момче изнајмило помошник кој наместо него одговара на семејните пораки на „WhatsApp“

Рапер вметна златни синџири наместо вистинска коса!