во , ,

Доаѓа жена на пазар и ѝ вели на бабата…

Реклама

Доаѓа жена на пазар и ѝ вели на бабата:

– Скапо ти е сирењето бабо.

А бабата ѝ одговара:

– Не е сирењето скапо, туку ти лошо си се омажила.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

“Неуспешни импланти,” Деми Мур, 61, блеска во смел фустан — но луѓето забележуваат детал во нејзиното деколте

Одат двајца пензионери кон паркот и едниот вели…