во

Добро сконцентрирајте се и пронајдете го тостерот помеѓу куферите – ако успеете за 43 секунди, вие сте натпросечни!

Дали меѓу големиот број куфери можете да го пронајдете тостерот?

Експертите тврдат дека на просечен човек му се доволно 43 секунди за успешно да ја реши загатката. Проверете дали ќе успеете да го пронајдете тостерот побрзо од предвиденото време на експертите.

Ние ќе ви го откриеме решението, но, бидете искрени со себе.

Ако се откажавте и не можете да го најдете ‘во морето’ куфери, еве каде се крие тостерот.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Што мислиш?

19 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Енцо – златниот ретривер со генетска мутација кој освојува на прв поглед

20 Носталгични фотографии од детството: Овие веќе застарени нешта покажуваат колку се променил светот