во ,

Докторе сакам да живеам 100 години…

Докторе сакам да живеам 100 години.

– Дали пушиш?

Не.

– А пиеш?

Не, воопшто.

– Жени бркаш, секс имаш?

Не, никако.

– Па што к*р ќе ти е да живееш 100 години. 😁

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во стан звони водоводџија, му отвара маж…

70 Комични фотографии од диви животни кои ќе ве расположат