во

Дошла жена во посета на мажот во затвор…

Реклама

Дошла жена во посета на мажот во затвор, па го прашува:
-Како се чувствуваш, драги?
-Како дома. – одговара мажот.
-Навистина се радувам, а како тоа како дома?
-Па еве вака: јадењето е невкусно, облеката неиспеглана, нема секс, а не смеам ни да излегувам!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Луѓе со големо срце кои заслужуваат бонус од Министерството за добри дела

Која е разликата помеѓу пивото и жената…