во ,

Душо, многу те сакам! Зошто ова не ми го кажа порано…

Реклама

– Душо, многу те сакам!

– Зошто ова не ми го кажа порано?

– Од кај да знам дека ќе добиеш лото…


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бабо, куде отиде тато? Ене га у собу тражи раствор за трипер…

Млад брачен пар веќе немал од што да живее, па жената се одлучила на проституција…