во

Душо, не ли мислиш, дека сум малку здебелена со овој карантин?

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жено зема фломастер со тебе?

Велигден стартер пак