во ,

Една жена ја прашува својата пријателка: Веруваш ли во живот после смртта…

Реклама

Една жена ја прашува својата пријателка:

– Веруваш ли во живот после смртта?

– Како не ма, откако умре маж ми јас се чувствувам како да сум во рајот.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се шетале двајца селани и едниот го прашува другиот што мисли, која е разликата меѓу полицаец и магаре…

Влегува плавуша во воз со еден голем куфер. Во купето се неа бил и Итар Пејо…