во , ,

Емотивен стрип за нераскинливата врска татко-ќерка

Ден Доерти создаде стрип кој ќе ве поттикне да му подарите топла прегратка на вашиот татко.

Позитивните цртежи ја следат нераскинливата врска татко-ќерка низ годините и потсетуваат дека животот е прекраток за да ги пропуштаме скапоцените мали моменти.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Нешта кои неизбежно ќе ти се случат по 30-тата година

14 Хумористични илустрации на една мајка