во ,

Жената ме изнервира. Ќе ме тера таа мене да го фрлам ѓубрето, ти се молам !

– Колега, што си се намуртил уште рано – рано ?

– Жената ме изнервира. Ќе ме тера таа мене да го фрлам ѓубрето, ти се молам !

– И ти што направи ?

– Веднаш и се пуштив “Тргни ми се од тука мори !Нели гледаш дека уште пеглам” !?


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Луѓе фотографираат хотелски соби кои едвај чекаат да ги напуштат

Си биле двајца другари, велешанец и тетовчанец. После извесно време паѓа договор да се сретнат…