во ,

Жената му звони на мажот на мобилен и вика…

Реклама

Жената му звони на мажот на мобилен и вика:

– Каде си веќе, каде се влечеш!?

– Ја знаеш онаа златарница во која ја виде онаа огрлица што ти се допадна?

– Ахааа, мили мој!

– Е, јас сум во кафаната спроти неа!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ник Џонас сподели слики од неговиот одмор, а еден детал за телото на Пријанка стана вирален

Купил селанец петел. Овој, штом стигнал во дворот, почнал да скока на кокошките…