во ,

Жено, скршив една чаша во кујната!

– Жено, скршив една чаша во кујната!

– Доаѓам со метлата!

– Не е итно, можеш да дојдеш и пешки.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред VS. После: Повредени и изгладнети животни и фотографии после нивното закрепнување

Погледнете што може да направи камера од 3.200 мегапиксели