во , ,

Запознајте ја најубавата судијка во светот, младата Каролина

Дури и да не сте обожавател на фудбал би сакале да ги гледате натпреварите каде што суди убавата Каролина Бојар. 23-годишната судијка од Полска е прогласена за најатрактивна од страна на „The Sun“. Девојката која ги следела стапките на својот дедо за да стане судијка, суди во втора и трета лига во Полска, но веруваме дека секој натпревар со неа е повозбудлив.

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине, беше ли некој чичко док не беше ја туј?

25 години одел во пештера – кога виделе што направил, останале без зборови…