во ,

Зауставља полицајац кумановца на автопут с’с 180 на сат и му вика…

Зауставља полицајац кумановца на автопут с’с 180 на сат и му вика:

– Па ја тебе цел д’н те чекам!

А ов’ј му вика:

– Брза колко мога…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Ситници од Алиекспрес кои се спас за дождливите денови

На пазар во гужвите некое мало човече се судрило со некој крупен развиен батка…