во , ,

Звони човек по телефон во туристичка агенција…

Звони човек по телефон во туристичка агенција:

Реклама

– Добар ден, кажете ми ве молам туристички дестинации во Египет.

– Имаме Луксор, Асуан, Хургада…

– Во ред, во ред, Хургада ми одговара.

– А кога би сакале да патувате?

– Ма, не патувам, туку решавам крстозбор.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Му вели жената на мажот…

20 Читатели ги споделија највредните лекции што ги научиле од нивните баби и дедовци