во ,

Докторе толку ми е страв, што порадо би родила три деца отколку да го поправам забот!

Реклама

Згодна женска оди кај стоматолог…

– Докторе толку ми е страв, што порадо би родила три деца отколку да го поправам забот!

– Ај ако сакаш побрзо кажи што одлучи да знам како да го наместам столот!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дедо се возел во својата запрежна кола во периферијата на градот…

Две плавуши возеле камион, стигнале до некој мост и едната и вика на другата…