во ,

Здраво! Маса слободна?

– Здраво! Маса слободна?

– Сертификат за вакцина?

– Не го зедов.

– Стави 5 денари на рамо.

Паѓа паричката…

– Тргни се од врата, не прај гужви.

-20% Попуст

Што мислиш?

24 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тито запалил пура во Белата куќа, а Никсон му рекол: „Тука пушењето е забрането“, одговорот на маршалот го замолчил

Кoj нѐ повикува? Мистериозниот сигнал се повторува на секои 16 дена