во ,

Зетот го прашува докторот за здравјето на тештата…

Реклама

Зетот го прашува докторот за здравјето на тештата:

– Што ѝ е, докторе?

– Најлошото.

– Па, кажете ми!

– Не ѝ е ништо!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фата се фали на пријателките…

И дадов лажен клуч од куќата на свекрвата и ја посрамотив пред целото семејство