во ,

Знаеш ли дека онога оџачара што ни ги чистеше оџаци на сви маало…

Реклама

Одила плавуша по улицу и сретнала гу комшику. Комшика ву вика:

– Знаеш ли дека онога оџачара што ни ги чистеше оџаци на сви маало га згазило авто?

Плавуша потресена:

– Тугооо, како возив лудо д’нска, ни на оџак не си сигуран!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Види, паѓа ѕвезда, посакај си нешто!

Ах да го фатам мангупот, главата низ газот ќе му ја извадам….