во ,

Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат наутро…

Реклама

Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат наутро?

Затоа што немаат јајца!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Холивудска глумица му се обраќа на својот маж…

Мало поларно мече ја прашува мајка си…