во ,

Зошто плачеш сине?

Мајката го прашува детето:

– Зошто плачеш сине?

– Затоа што тато си го удри прстот со чеканот!

– Ох, мило мое. И ти веднаш се расплака?!

– Не, пред првиот шамар многу се смеев…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еј гледај, 10 долари на земјата!

Зошто барате развод од сопругата?