во , ,

Зошто си тажен бе комшија?

Си седи Трпе тажен и поминува комшиката Мара и прашува:

-Зошто си тажен бе комшија?

-Ех комшивке зошто. Дали би имала секс со мене за 50 евра?

-Нема шанси.

-А за 500 евра?

-Епа Трпе, за 500 евра би.

-Епа гледаш комшике зошто сум тажен. Курви има на секој чекор, ама пари нема. 😁

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто се разведувате?

Урнебесен “Boom Boom Balloon ” предизвик со Марко и Лара