во , , ,

Игрици од детството на кои постарите генерации сигурно се сеќаваат

Кога сте го добиле првиот компјутер, или првата конзола за играње, сигурно едвај сте чекале да се вратите од училиште и да ги играте некои од овие игрици.


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас само да прашам!

Ти знаеш ли колку време веќе не сме воделе љубов?!