во ,

Извинете господине, но јас не можам да ве пуштам да влезете во казиното…

:

– Извинете господине, но јас не можам да ве пуштам да влезете во казиното… Вие сте без вратоврска…

– Што има врска?! Видете го човекот таму, гол е…

– Да господине, но тој излегува…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, каде одиш?

Мајсторе, што лисица пука вчера, и маше два метра опаш…