во ,

Излегол Крали Марко на двобој со Дарт Вејдер…

Реклама

Излегол Крали Марко на двобој со Дарт Вејдер.

Започнала борбата, Крали Марко прво се бранел, со боздоганот ги одбивал ударите на Дарт Вејдер и на крај конечно замавнал со сабјата и го отепал.

Прибирајќи си ја сабјата промрморел:

– Е*@ти астматичарот! Очи ќе ми ископаше со таа неонката.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашуваат Македонец: Што работиш?

Се качуваат двајца алпинисти на една многу висока карпа…