во ,

Има ли некој ваква колааааааа!!

Трпе ја купил најновата Мазда, и ја возел низ Скопје. Летал Трпе по Македонски Булевар и на сиот глас викал:

– Има ли некој ваква колааааааа!!

Реклама

Врти Трпе уште еден круг по Македонски булевар:

– Абе има ли некој ваква колааааааа!!

На еден тип му пукнал филмот и се развикал:

– Јас имам бе таква кола, па што!

– А бе кажи како се кочи!?


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дај прашај ме како се чуствувам!

Една кокошка снела јајце тешко пет килограми. Кај неа дошол репортерот од локалната телевизија…