во ,

Интервју

Реклама

Име? – Рамиз.
Презиме – Рамизи.
Роден? – Роден да.
Пол? – Мекартни.
Омилена боја? – Карирана.
…Омилено животно? – Оса, затоа зашто дава мармалад.
Мислиш пчела зашто дава мед? – Мислам, мислам.
Брачна состојба? – Двајца браќа.
Телефон? – Нокија.


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грозна като смртта

Изгубен сладок доберман