во ,

Кажи како да и’ кажам на жената што сум правел три дена?

Реклама

Еден маж ја сретнал својота голема стара љубов и три дена не можеле да се разделат еден од друг. Конечно мажот отишол кај свој пријател и го замолил за совет:

– Кажи како да и’ кажам на жената што сум правел три дена?

– Земи шпил карти, стави еден молив на увото, оди кај жена ти и раскажи и’ сe’!

Се вратил мажот дома, на вратата го пресретнала жена му:

– Каде беше три дена, говедо едно!

– Слушај жено, ја сретнав својата стара љубов и три дена се*с, се*с, се*с…

– Да, да како не, пак си бил кај комшијата и си играл карти…


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

КАКО ЗНАЕШ ДЕКА СИ МАКЕДОНЕЦ?

20 Луѓе фотографираат хотелски соби кои едвај чекаат да ги напуштат