во ,

Како би изгледале 15 познати личности кога би живееле во класичната ера

Вештачката интелигенција ги подигна нашите искуства на сосема ново ниво. Технолошкиот напредок продолжува да се подобрува и сега можеме да видиме различни сценарија кои претходно постоеле само во нашата имагинација. Со помош на вештачката интелигенција сега може да видиме како би изгледале познатите личности доколку живееле во класичната ера.

1. Мајли Сајрус

2. Ријана

Реклама

3. Скарлет Јохансон

4. Џони Деп

5. Кијану Ривс

6. Анџелина Џоли

7. Леонардо ди Каприо

8. Бијонсе

9. Том Круз

10. Роберт Дауни Џуниор

11. Бред Пит

12. Кејт Винслет

13. Хенри Кавил

14. Ен Хатавеј

15. Рејчел МекАдамс


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 „Среќници“ кои решиле да уживаат во шопингот, но биле тотално разочарани

Еј дечки, сакате ли да го слушнете најновиот виц за плавуши?