во , ,

Како би изгледале 17 познати личности кога би ги следеле денешните стандарди за убавина

Со текот на времето, каноните на убавината се менуваат, но една работа останува иста: ние самите сме креатори на нашиот изглед. Многу ѕвезди избираат природен изглед и предизвикуваат само восхит, станувајќи извор на инспирација за своите обожаватели. Сепак, со помош на вештачката интелигенција успеавме да разбереме како би изгледале некои од нив доколку ги следат модните трендови на индустријата за убавина.

1. Кејт Мидлтон

2. Кејт Мос

Реклама

3. Дев Пател

4. Кристен Стјуарт

5. Рајан Рејнолдс

6. Кејт Винслет

7. Бијонсе

8. Шеjлиjн Удли

9. Роберт Патинсон

10. Дру Баримор

11. Камерон Дијаз

12. Џулијан Мур

13. Џејда Пинкет Смит

14. Лив Тајлер

15. Луси Лиу

16. Никол Кидман

17. Дензел Вашингтон


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Срце, ако умрам, сакам да ме закопате со бурмата на рака…

16 Познати личности кои изгледаат подобро со годините