во ,

Како да го украсите балконот за новогодишните празници?

Со почетокот на декември доаѓа и новогодишното расположение и веќе почнуваме да размислуваме како ќе ги прославиме празниците и доаѓањето на новата година.

На сето тоа му претходи украсување на домот, а тука спаѓа и балконот на вашата куќа или стан.

Дали ќе ставите само венец и дискретни светилки или ќе направите зимска бајка со Дедо Мраз, Снешко и црвени панделки, тоа е ваш избор, а ние ви нудиме неколку идеи како да го декорирате балконот оваа празнична сезона.

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 смешни фотографии од мачки кои се фатени на дело – не делуваат како да жалат за стореното

Кај ги наваѓа вакви неписмени другарки, појма немам…