во ,

Како изгледаат мајките на 15-те најжешки жени

Реклама

Често гледаме прекрасни славни личности на црвените теписи со блескави насмевки и искрени очи. Но, никогаш не размислуваме за луѓето од кои ги наследиле своите одлични гени. Одлучивме да ги истражиме мајките на 15 најатрактивни женски славни личности. Некои од нив изгледаат дури и толку млади како нивните ќерки!

Скарлет Јохансон и Мелани Слоун

Александра Дадарио и Кристина Дадарио

Мила Кунис и Елвира Кунис

Џенифер Лоренс и Карен Лоренс

Кира Најтли и Шарман Макдоналд

Блејк Лајвли и Елејн Лајвли

Аријана Гранде и Џоан Гранде

Шакира и Нидиа дел Кармен Рипол Торадо

Нина Добрев и Михаела Константин

Маргот Роби и Сари Кеслер

Зендаја и Клер Стоермер

Бијонсе и Тина Ноулс-Лосон

Џенифер Лопез и Гвадалупе Родригез


Селена Гомез и Менди Тифеј

Зои Дешанел и Мери Џо Дешанел

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разговараат две комшивки и едната вели…

Мали Џокица се вози со автобус и тој се расипува…