во ,

Како изгледале 15 познати актерки на почетокот на нивните кариери

Обично, актерите претпочитаат да останат верни на имиџот што им се допаѓа на нивните обожаватели. Но, времето е немилосрдно и понекогаш разликата помеѓу изгледот на актерите денес и начинот на кој изгледале на почетокот на нивните кариери е огромна. Најдовме неколку кадри од раните проекти на нашите омилени актерки и ги споредивме со нивните сегашни фотографии. Тие изгледаат убаво во секој случај.

Пријанка Чопра – 2009 година

Џесика Честејн –  2010 година

Емили Блант – 2003 година

Хелена Бонам Картер – 1985 година

Емилија Кларк –  2009 година

Кејт Бекинсејл – 1997 година

Никол Кидман – 1983 година

Сандра Булок – 1992 година

Скарлет Јохансон – 1994 година

Зендаја –  2010 година

Елизабет Харли –  1992 година

Мерил Стрип – 1988 година

Афшан Азад –  2005 година

Џенифер Лоренс –  2007 година

Винона Рајдер –  1989 година

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дај бе една карта у п*ку матер!

Заминуваат Мујо и Хасо на печалба во Германија. И по неколку години се враќа Мујо…